koncentracja

Tabletki na koncentrację – zadbaj o swój mózg dzięki suplementom na pamięć i koncentrację

Czujesz, że Twoja pamięć i koncentracja pozostawiają wiele do życzenia? Kiedyś bardzo łatwo wszystko zapamiętywałeś, a teraz w kilka chwil zapominasz nawet o drobnych rzeczach? Skupienie się na jednej czynności wymaga od Ciebie bardzo dużego wysiłku? Na szczęście możesz przywrócić prawidłową kondycję swojego mózgu i… zapomnieć o problemach z pamięcią! Istnieje wiele metod, dzięki którym skutecznie skupisz się na zadaniach i zaczniesz cieszyć się lepszym funkcjonowaniem mózgu. Jedną z nich jest przyjmowanie suplementów. Poznaj tabletki wspomagające pamięć i koncentrację NOYO Pharm, które zapewnią Ci dodatkową energię, poprawią jakość snu i zmniejszą poziom stresu.

Suplementy na pamięć i koncentrację, które dodają energii

Możliwą przyczyną Twoich trudności z koncentracją i zapamiętywaniem informacji jest brak energii. Kiedy jesteś zmęczony, Twój mózg pracuje mniej wydajnie. Dlatego tak ważne jest, aby wesprzeć go w odpowiedni sposób. Jak?

  • Zadbaj o zdrową, zbilansowaną dietę. Jedz produkty, które nie wywołują uczucia senności. Unikaj wyrobów pszennych, słodyczy i czerwonego mięsa. Postaw za to na lekkie produkty, np. jogurty naturalne (które dodatkowo wzmocnią Twoją odporność), a także chude mięso oraz ryby (np. dorsza).
  • Bądź aktywny fizycznie. Pamiętaj o regularności. Jeśli do tej pory mało się ruszałeś, zwróć uwagę, aby na starcie nie przemęczyć organizmu wyczerpującym, zbyt wzmożonym wysiłkiem. Zamiast więc godzinnego biegu ponad własne możliwości, lepsze będą krótsze spacery czy nawet joga.
  • Wesprzyj swój organizm odpowiednimi witaminami na pamięć i koncentrację. W tej roli doskonale sprawdzą się nasze tabletki na myślenie Noyo Boost. Starannie dobrany skład tabletek na skupienie zawiera BRAINBERRY®, czyli ekstrakt z aronii – substancję bogatą w antyoksydanty i przyczyniającą się do poprawy funkcji poznawczych. Dodatkowo Noyo Boost zawiera kofeinę (ilość kofeiny w jednej kapsułce to 200 mg), która może pomóc Ci utrzymać większą uwagę i pozwoli skupić się na wykonywanych zadaniach bez ryzyka przedawkowania.

Tabletki na pamięć i koncentrację, które zadbają o Twój sen

Dobry sen jest niezbędny, aby mózg mógł dobrze funkcjonować. Brak odpowiedniej ilości snu może prowadzić do problemów z koncentracją, pogorszeniem pamięci i ogólnego zmęczenia umysłowego.

Zapamiętywanie i uczenie się to procesy, które zmieniają układ nerwowy. Każda informacja zakodowana w mózgu zostawia bowiem biologiczny ślad pamięciowy. Im lepiej pracują komórki mózgowe, tym Twój umysł wykazuje większą neuroplastyczność. Aby mógł działać sprawnie, musi mieć czas na regenerację i uporządkowanie wszystkich informacji. Te zadania najlepiej wykonuje w trakcie dobrego jakościowo snu.

Jak wspomóc mózg w odpoczynku? W Noyo Pharm mamy na to rozwiązanie – witaminy na pamięć Noyo Sleepwell. Te tabletki na pamięć i koncentrację zawierają składniki, które pomagają uspokoić umysł. Dzięki nim będziesz budzić się wypoczęty i gotowy do efektywnej pracy. Jak działa ten suplement na koncentrację?

  1. Tabletki na układ nerwowy skracają czas potrzebny na zaśnięcie – to zasługa Melotime™, czyli specjalnej formy melatoniny. Początkowy jej wyrzut następuje już w pierwszej godzinie od wzięcia kapsułki.
  2. Suplement na pamięć dba o zdrowy, spokojny sen. To dzięki powolnemu uwalnianiu się melatoniny po pierwszej godzinie od zastosowania.
  3. Tabletki na pamięć łagodzą stres i pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji psychicznej. Wpływ na to mają zawarte w suplemencie na pamięć i koncentrację składniki – melisa, witaminy z grupy B (niacyna – witamina B3), rumianek oraz męczennica cielista.

Witaminy na pamięć i koncentrację, dzięki którym uwolnisz mózg od stresu

Stres może mieć ogromny wpływ na zdolność do skupienia uwagi i zapamiętywania informacji. Przypomnij sobie, jak stresowałeś się przed ważnymi i trudnymi klasówkami lub egzaminami na studiach – czasami, choć próbowałeś zapamiętać szybko jak najwięcej informacji, Twój mózg w ogóle z Tobą nie współpracował i nie przetwarzał żadnych danych. 

Kiedy jesteś zestresowany, mózg pracuje w trybie walki lub ucieczki. To utrudnia skoncentrowanie się na zadaniu.

W walce ze stresem może pomóc… spokój. Niestety nie zawsze łatwo go osiągnąć. Na szczęście na ratunek przychodzą nasze witaminy na pamięć i koncentrację Noyo Stressless, które zawierają składnik aktywny Serenzo™, czyli naturalny ekstrakt ze skórki słodkiej pomarańczy wspomagający redukcję stresu i zwiększający funkcje poznawcze. W składzie produktu znajdziesz również bakopę drobnolistną. Jest to roślina bogata w naturalne przeciwutleniacze, które chronią mózg przed stresem oksydacyjnym.

Zadbaj o swój mózg dzięki suplementom na skupienie i pamięć Noyo Pharm. Dzięki unikalnym składom opracowanym przez Noyo możesz wesprzeć swoją pamięć, koncentrację i ogólną wydajność umysłową. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej energii, lepszego snu czy redukcji stresu, oferujemy produkty stworzone specjalnie dla Ciebie. Daj swojemu mózgowi to, czego potrzebuje i ciesz się lepszymi wynikami w codziennym życiu.

Źródła:

Bagowski B. Stres, aktywność fizyczna i jakość snu a pamięć prospektywna i retrospektywna u studentów kierunków medycznych. Polskie Forum Psychologiczne, numer 1, tom XXVII/ 2022. Online: https://pfp.ukw.edu.pl/archive/article-full/504/bagrowski_stres_aktywnosc-fizyczna_i_jakosc_snu_a_pami%C4%99c/. Dostęp: 29.06.2023.

Matacz M. Jak działa melatonina. Polska Agencja Prasowa – Zdrowie. Online: https://zdrowie.pap.pl/byc-zdrowym/jak-dziala-melatonina. Dostęp: 29.06.2023.

Niesamowita zdolność mózgu, czyli neuroplastyczność. Health Labs Care. Online: https://www.healthlabs.care/pl/blog/niesamowita-zdolnosc-mozgu-czyli-neuroplastycznosc

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium