Jak działa NOYO Hair? Skutecznie! Sprawdzamy wyniki Waszych ankiet

Jak działa NOYO Hair? Skutecznie! Sprawdzamy wyniki Waszych ankiet

Jak działa NOYO Hair? Skutecznie! Sprawdzamy wyniki Waszych ankiet

Skąd pomysł na zaangażowanie społeczności NOYO Pharm?

Podobno jeden obraz jest wart więcej niż tysiące słów — zwłaszcza jeśli chodzi o efekty suplementacji. W głosowaniu na Produkt Roku 2023 w komentarzach mocno podkreślaliście, że to właśnie skuteczność jest powodem, dla którego NOYO Hair jest tak wysoko ceniony. Regularnie otrzymujemy od Was także wiadomości prywatne w tej sprawie, chwalicie się również w mailach czy rozmowach podczas różnych wydarzeń — co bardzo doceniamy! Mamy świadomość tego, że oferujemy wysokiej jakości suplementy, jednak to Wasze opinie znaczą dla nas najwięcej. Stąd też chcieliśmy zachęcić nasze klientki i klientów nie tylko do dzielenia się opiniami w komentarzach, ale też zdjęciami swoich metamorfoz po kuracji bestsellerowym suplementem.

Finalnie wpadliśmy na pomysł zorganizowania prostej akcji: każda osoba, która prześle zdjęcie i opinie otrzyma od nas kolejne opakowanie suplementu NOYO Hair. Na Instagramie nasza propozycja spotkała się z entuzjazmem — wystarczyło pstryknąć sobie zdjęcia przed rozpoczęciem suplementacji i regularnie przyjmować kapsułki, aby wziąć udział w rozdaniu!

Jak przygotowaliśmy się do przeprowadzenia ankiet?

Ile osób wzięło udział w badaniu? W jaki sposób respondentki opowiedziały nam o kuracji NOYO Hair? Czy więcej było odpowiedzi pozytywnych, czy negatywnych?

Wszystko to bardzo ważne pytania, na które zaraz odpowiemy dokładniej. Równie istotną informacją na początek jest to, że osoby biorące udział w akcji same zakupiły nasz produkt — część przed akcją promocyjną, a część z rabatem 1+1 na początku roku. Najdłuższa kuracja trwała 3,5 miesiąca, a każda osoba ankietowana przyjmowała suplement minimum miesiąc.

Natomiast już teraz możemy zdradzić, że pozytywne opinie o działaniu naszego suplementu to aż 87,5% wszystkich odpowiedzi!

Ankiety dotyczące stosowania NOYO Hair przesłaliśmy newsletterem — tam też dokładnie tłumaczyliśmy, jak powinny wyglądać przesłane zdjęcia i jakie są zasady udziału. Zadaliśmy 3 pytania, dotyczące produktu, w tym jedno otwarte, aby lepiej poznać problemy klientów i klientek:

  • Jaki był stan Twoich włosów przed suplementacją? Z jakimi problemami się zmagałaś/zmagałeś?
  • Jakie efekty stosowania zauważyłaś/zauważyłeś?
  • Oceń suplement Noyo Hair w skali od 1 do 5.

Udało nam się uzyskać aż 128 odpowiedzi, zarówno od klientek, jak i klientów. Panie jednak stanowiły zdecydowaną większość, łącznie przesłały bowiem 122 opinii. 

Dlaczego polecacie NOYO Hair?  

Ile włosów, tyle problemów — tak można podsumować stan włosów ankietowanych przed suplementacją. Jak jednak się przekonacie, powodów do kochania NOYO Hair jest mnóstwo! Produkt doskonale radzi sobie z najczęstszym problemem, który zgłaszały nasze respondentki, czyli wypadaniem włosów, przy okazji wzmacniając cebulki włosów. Podczas kuracji spodziewaj się też prawdziwego wysypu baby hair — aż 66,41% badanych zauważyło ich wzrost.

Analizując zebrane odpowiedzi, możemy wyróżnić następujące wnioski dotyczące stanu włosów przed suplementacją:

  • problemy związane z wypadaniem włosów były bardzo powszechne: włosy wypadały zwłaszcza podczas mycia i czesania,
  • kolejny częsty problem to włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, najczęściej rozjaśnianiem, co powoduje ich wykruszanie,
  • wiele respondentek pisało o tym, że ich włosy przed suplementacją były cienkie, a uzyskanie objętości było trudne,
  • włosy były również suche, matowe, pozbawione blasku i mocno się przetłuszczały (co może sugerować problemy z równowagą skóry głowy, spowodowane m.in. używaniem zbyt mocnych środków myjących),
  • przed suplementacją wiele osób miało trudności z zapuszczaniem włosów, ponieważ były one słabe, łamliwe, a także wolno rosły,
  • ankietowani i ankietowane zauważyli również przerzedzenia włosów, zwłaszcza w okolicach skroni oraz na szczycie głowy.

Problemy z wypadaniem włosów to jednak główny powód, który motywował ankietowanych do rozpoczęcia suplementacji. Jak wspomnieliśmy, najczęściej zła kondycja włosów wynika z nieodpowiedniej pielęgnacji lub częstego farbowania czy rozjaśniania, ale…

Te z respondentek, które wskazały następujące przyczyny łysienia: okres poporodowy, operacje, choroby tarczycy (m.in. Hashimoto) oraz antybiotykoterapia, również oceniły działanie NOYO Hair jako bardzo skuteczne!

Wasza ocena? NOYO Hair to suplement na piątkę!

Zapytaliśmy też o to, jak — w skali od 1 do 5 — nasze respondentki oceniają NOYO Hair. Wynik zdradziliśmy już wcześniej, ale dla przypomnienia: pozytywne opinie o suplemencie wyraziło aż 87,5% ankietowanych, co bardzo nas cieszy!

Zdecydowana większość zauważyła poprawę stanu włosów, zmniejszyło się zwłaszcza ich wypadanie. Wśród mocno zróżnicowanych problemów naszych klientek jeden mianownik pozostał wspólny: skuteczność NOYO Hair. 

Wyniki ankiet pokazują też, że po suplementy warto sięgnąć nie tylko w skrajnych przypadkach, ale również wtedy, gdy chcemy coś zmienić na lepsze. Zadbane i zdrowe włosy to przecież nie tylko kwestia estetyki, ale także stanu naszego organizmu.

Podsumowując? Cieszymy się, że tak dużo osób sięgnęło po nasz suplement i wierzymy, że dzięki Waszym relacjom pomożemy jeszcze wielu innym kobietom oraz mężczyznom. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych badaniach, dzieląc się z nami swoimi opiniami oraz doświadczeniami.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium